Ідеальне місце

Для комфортного життя

Комфорт та затишок

Ми будуємо не просто квадратні метри, ми будуємо комфортне середовище для життя. Наші мешканці наповнюють своєю енергетикою та любов`ю до життя все навколо. Тут все твоє і водночас все спільне. У нас є галявини, щоб влаштувати пікнік з друзями, або заховатися у тіні дерев на самоті з улюбленою книжкою; тут зручні велосипедні доріжки для ваших нових спортивних рекордів та навчання вправній їзді; тут затишні кав’ярні для задушевних бесід та можливості попрацювати. Тут рідний дім всередині і назовні.

Ідеальне місце

Для сучасного життя

Smart-вулиця, кафе, магазини, ресторани

Все найкраще поруч

Фасадну частина комплексу, що виходить на вулицю Салютну, виконано у стриманому європейському стилі. Перші поверхи із високими вітринними вікнами та окремими входами відведені під стріт-рітейл. Вулиця Салютна після реконструкції перетворилася у smart -вулицю з розширеним функціоналом. Особливу увагу приділено людям з обмеженими можливостями – плавні переходи, з'їзди, рифлені елементи для людей з вадами зору.

Вздовж smart-вулиці встановлені лавочки з інтегрованими батареями для підзарядки девайсів, мережа розумного LED-освітлення, яке підлаштовується під час доби та погоду. З огляду на зростаючу популярність електромобілів, встановлено стаціонарні зарядні станції. Ми створюємо не просто сучасний житловий масив. Ми пропонуємо відкритий та доброзичливий суспільний простір – це і є філософія проекту «Файна Таун».

Ідеальне місце

Для інноваційного життя

Екологічність, енергозберігаючі технології

Енергоефективність комплексу

При будівництві комплексу використовуються технології та матеріали, які зроблять будинки на 30% теплішими за звичайні. Це дасть можливість мешканцям максимально економити на платіжках за опалення, насолоджуючись теплом та комфортом за будь-якої погоди. Ми прагнемо створювати не просто будинки з якісних матеріалів, які б споживали мінімум енергії, ми бажаємо, щоб «Файна Таун» став зразком раціонального використання енергоресурсів.

Ідеальне місце

Для спортивного життя

Велотрасса, тенісні корти, тренажери, спортивні майданчики

Здоровий спосіб життя

Підтримувати себе у гарній спортивній формі мешканці комплексу зможуть на 7 спортивних майданчиках, також до їхніх послуг фітнес-центр з трьома басейнами. «Файна Таун» – перший житловий комплекс в Україні з облаштованою зоною для проведення пікніків. Майданчик BBQ, де можна готувати страви на відкритому грилі, розмістять поряд з великою спортивною зоною, що включає тенісні корти, волейбольний, футбольний та баскетбольний майданчики. Для зустрічей великих компаній та святкування урочистих подій передбачені сучасні та затишні зали для вечірок.

Ідеальне місце

Для нового життя

Дитячий садок, школа, ігрові майданчики

Розвиток та навчання

Особливістю освітнього комплексу Академія А+ в Файна Таун стане напрямок архітектури, дизайну і будівництва, а його менторами виступатимуть фахівці KAN та Archimatika. Справжньою родзинкою для дітей буде гірка для спуску з другого поверху в фойє.

Для маленьких мешканців у «Файна Таун» готують ряд сюрпризів. Окрім 24-х дитячих майданчиків – два великих цілорічних розвиваючо-ігрових просторів для дітей різного віку.

Ідеальне місце

Для безпечного життя

Всі тільки свої

Тиша та спокій

Немає нічого важливішого у власному житлі, ніж комфорт і безпека, особливо для сімей з дітьми. Малоповерхова забудова з низькою щільністю мешканців дозволить знати в обличчя всіх своїх сусідів по двору. А цілодобова власна служба охорони завжди буде обмежувати потрапляння сторонніх на територію комплексу та сприятиме підтримці порядку.

Ідеальне місце

Для інвестиції
в своє майбутнє

Для перегляду цієї сторінки, поверніть свій девайс у вертикальне положення